deze website komt te vervallen, de nieuwe website van het FDF is;

http://www.flakkeedarts.nl of klik op de foto!

-0-

 

Bijzondere Algemene Ledenvergadering.

Graag willen wij alle leden van de F.D.F. van harte uitnodigenvoor de Bijzondere Algemene Ledenvergadering op donderdag 25 augustus 2016 om 20:00 uur in de kantine van V.V. Melissant. De officiële uitnodiging en de agenda volgen via de post. Tot dan!


No automatic alt text available.

-----------------------------------------------

Herrinering voor alle teams:

 

Uiterlijke inschrijvingsdatum seizoen 2016-2017

1 AUGUSTUS 2016

 

----------------------------------------------- 

Nacompetitie

TDK - Springert                           9  -  0

Flakkee Mist - Café de Brak 1     2  -  7

-----------------------------------------------

Beslissingswedstrijd kampioen Ere Divisie 2015-2016

DTM - DIOS     3  -  6

-----------------------------------------------

Singelpercentage 2015-2016
Ere Divisie
Winnaar: John Vlietland
Runner-up: Roy Moerenhout
Eerste Divisie
Winnaar: Lesley Buijs
Runner-up: Mats Milan
180ers Hoogste Finish
1x Johan Visbeen 155 John Vlietland
1x John Vlietland 144 John Vlietland
1x Richard Huijsmans 120 Lesley Buijs
112 Lesley Buijs
108 Roy Moerenhout
102 John Vlietland


-----------------------------------------------

Koppelpercentage 2015-2016

Ere Divisie
Winnaar: DIOS
Runner-up: DTM
Eerste Divisie
Winnaar: Flakkee Mist
Runner-up: Café de Brak 2
180ers Hoogste Finish
1x Mark Koole 117 Mark Koole
1x Andreas Visbeen
1x Gerrit Groenendijk
1x Edwin de Vos

 

-----------------------------------------------

Gesloten FDF + prijsuitreiking

Zondag 26 juni 2016

Eetcafe Springert, Ouddorp

Inschrijven koppels tot 10:45 uur

Start koppels 11:00 uur

Inschrijven singels tot 13:45 uur

Start singels 14:00 uur

-----------------------------------------------

8e FDF Ranking 2015-2016

Winnaarsronde
Winnaar: Peter Meijer
Runner-up: Dennis van Genderen
Verliezersronde
Winnaar: Orry Bolle
Runner-up: Rien Kievit
Beste Dame
Alie Legierse


180ers Hoogste Finish
1x Peter Meijer 141 Dennis van Genderen
1x Wim Knöps 114 Peter Meijer
1x Henk Kievit 113 Peter Meijer
105 Robert Paulissen

 

-----------------------------------------------

Winnaar Dartshop Kattestaart Flakkee Cup

NieuwTech

-----------------------------------------------

Winnaar Cor de Geus Bokaal

De Geit 2

-----------------------------------------------

Deelnemers singelpercentage toernooi
9 juni 2016 - 20:00 uur
Café de Gouden Leeuw - Melissant

 

Ere Divisie

Nr. Naam Team
1 Edwin de Vos De Geit 1
2 Roy Moerenhout DIOS
3 John Vlietland De Vrijheid
4 Barry Jongejan NieuwTech
5 Wim Bakelaar DTM
6 Andreas Visbeen DTM
7 Robert Paulissen 't Majoortje
8 Johan Visbeen DTM
1e reserve Arto in 't Veld DTM
2e reserve Richard Huijsmans 't Majoortje
3e reserve Johan Netten DIOS

 

Eerste Divisie

Nr. Naam Team
1  Mark Koole Flakkee Mist
2  Lesley Buijs De Geit 2
3  Tino Schaap De Geit 2
4  Danny Blok De Geit 2
5  John Hameeteman Springert
6  Kees Brocatus De Kaai
7  Orry Bolle Flakkee Mist
8  Mats Milan Café de Brak 2
1e reserve  Jan IJpelaar DIOS 4 ADCO
2e reserve  Rob Emeis Café de Brak 2
3e reserve  Edwin Hameeteman DIOS 4 ADCO

 

-----------------------------------------------

Deelnemers koppelpercentage toernooi
2 juni 2016 - 20:00 uur
vv FIOS - Achthuizen
Ere Divisie
Dirk-Jan de Mos Café de Brak 1
Dirk-Jan Bijl Café de Brak 1
Arend Horseling Dartshop Kattestaart
Dennis van Genderen Dartshop Kattestaart
Matthijs Legierse De Daltons
Alex Melissant De Daltons
John Vlietland De Vrijheid
Gerard van Eck De Vrijheid
Arto in 't Veld DTM 
Andreas Visbeen DTM 
Richard Huijsmans 't Majoortje
Iwan Hoek 't Majoortje
Barry Jongejan NieuwTech
Marco Meijer NieuwTech
Roy Moerenhout DIOS
Jan Melissant DIOS
Gerrit Groenendijk De Geit 1
Edwin de Vos De Geit 1

 

Eerste Divisie

Tino Schaap De Geit 2
Danny Blok De Geit 2
Orry Bolle Flakkee Mist
Mark Koole Flakkee Mist
John Hameeteman Springert
Leendert van Beek Springert
Jan IJpelaar DIOS 4 ADCO
Martijn Hagens DIOS 4 ADCO
Wim Knöps De Kaai
Kees Brocatus De Kaai
Mats Milan Café de Brak 2
Rob Emeis Café de Brak 2
Alie Legierse Boelshit Returns
Koos Legierse Boelshit Returns

 

-----------------------------------------------

Finale Dartshop Kattestaart Flakkee Cup

Vrijdag 27 mei 2016

Café de Gouden Leeuw, Melissant

NieuwTech - De Vrijheid

7         -         2

-----------------------------------------------


Finale Cor de Geus Bokaal

Donderdag 26 mei 2016

Café de Gouden Leeuw, Melissant

't Majoortje - De Geit 2

2         -         7

 -----------------------------------------------

Eindstand Eerste Divisie seizoen 2015-2016 

Ranking Team gesp. Totaal R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14
1 de Geit 2 12 84 8 9 6 6 6 6 * 8 7 8 7 7 6 *
2 Flakkee MIST 12 71 7 7 * 6 6 3 9 5 8 * 4 5 3 8
3 Springert 12 56 4 5 3 3 4 * 8 4 6 1 5 7 * 6
4 de Kaai 12 51 5 0 6 * 3 4 5 5 2 9 * 4 4 4
5 DIOS 4 ADCO 12 49 2 * 8 3 5 4 4 4 * 5 2 2 5 5
6 Café de Brak 2 12 40 * 2 1 6 3 5 1 * 1 4 7 2 5 3
7 Boelshit Returns 12 27 1 4 3 3 * 5 0 1 3 0 2 * 4 1

 

-----------------------------------------------

Speelronde 18 - 18/19/20 mei 2016

Ere Divisie

DV de Vrijheid - Café de Brak 1 -
De Daltons - 't Majoortje -
Dartshop Kattestaart - Dart Team Melissant -
NieuwTech - DIOS 2 -
Vrij - De Geit 1   -  

 

Speelronde 14 - 18/19/20 mei 2016

Eerste Divisie

De Geit 2 - Vrij   -  
Boelshit Returns - Flakkee MIST -
Café de Brak 2 - Springert -
De Kaai - DIOS 4 ADCO -

 


180ers Hoogste Finish
1x Wim Knöps 126 Arto in 't Veld
1x John Koeze 121 Dirk-Jan Bijl
1x Mark Koole 107 John Vlietland

 


----------------------------------------------- 

Speelronde 17 - 4/5/6 mei 2016 

Ere Divisie

DV de Vrijheid - Dart Team Melissant -
NieuwTech - 't Majoortje -
Café de Brak 1 - Dartshop Kattestaart -
DIOS 2 - De Geit 1 -
De Daltons - Vrij   -  

 

Eerste Divisie

Geen speelronde

3x John Vlietland 105 Corné Groeneveld
2x Arto in 't Veld 82 Kyra van Genderen
1x Gerard van Eck
1x Barry Jongejan
1x Corné Groeneveld

 

----------------------------------------------- 

7e FDF Ranking 2015-2016

Winnaarsronde
Winnaar: Nick Kaptein
Runner-up: Wilbert Beyen
Verliezersronde
Winnaar: Orry Bolle
Runner-up: Kyra van Genderen
Beste Dame
Alie Legierse

 

180ers Hoogste Finish
2x Wilbert Beyen 170 Dennis van Genderen
1x Sander van Oostenbrugge 118 Bastiaan Gelderblom
1x Roy Moerenhout 117 Wilbert Beyen
116 Dennis van Genderen
108 Wilbert Beyen
100 Nick Kaptein

 

Wedstrijdoverzicht   

 ----------------------------------------------- 

Speelronde 16 - 13/14/15 april 2016 

Ere Divisie

DV de Vrijheid - 't Majoortje 6 - 3
Dartshop Kattestaart - DIOS 2 2 - 7
De Daltons - De Geit 1 5 - 4
NieuwTech - Vrij   -  
Dart Team Melissant - Café de Brak 1 6 - 3

 

Speelronde 13 - 13/14/15 april 2016

Eerste Divisie

DIOS 4 ADCO - Boelshit Returns -
De Geit 2 - Flakkee MIST -
Springert - Vrij   -  
Café de Brak 2 - De Kaai -



180ers Hoogste Finish
1x Orry Bolle 125 Donny Moerenhout
1x Mats Milan 110 Gerard Smits
1x Arto in 't Veld 106 Roy Moerenhout
1x Brian Wielaard 103 Edwin de Vos
1x Dennis van Genderen 124 Edwin de Vos
1x Jaap Dijksman
1x Matthijs Legierse

 

----------------------------------------------- 

Speelronde 15 - 30/31 maart - 1 april 2016 

Ere Divisie

DV de Vrijheid - Dartshop Kattestaart -
't Majoortje - Vrij   -  
De Daltons - Café de Brak 1 -
DIOS 2 - Dart Team Melissant -
De Geit 1 - NieuwTech -


Speelronde 12 - 30/31 maart - 1 april 2016

Eerste Divisie

Springert - DIOS 4 ADCO -
Flakkee MIST - De Kaai -
Vrij - Boelshit Returns   -  
Café de Brak 2 - De Geit 2 -

 


180ers Hoogste Finish
2x Roy Moerenhout 114 Roy Moerenhout
2x Barry Jongejan 112 Arto in 't Veld
1x Jan IJpelaar
1x Orry Bolle
1x Dirk-Jan Bijl
1x Arto in 't Veld
1x Johan Netten
1x Andreas Visbeen
1x Edwin de Vos
1x Maurice v/d Nieuwendijk

 

-----------------------------------------------

 6e FDF Ranking 2015-2016 

Winnaarsronde
Winnaar: Arto in 't Veld
Runner-up: Wim Bakelaar
Verliezersronde
Winnaar: Johan Visbeen
Runner-up: Frank van Engen
Beste Dame
Kyra van Genderen


180ers Hoogste Finish
1x Wim Knöps 131 Dennis van Genderen
1x Wim Bakelaar 125 Richard Huijsmans
1x Arto in 't Veld 119 Arto in 't Veld
110 Wim Knöps


Wedstrijdoverzicht  

----------------------------------------------- 

Speelronde 14 - 16/17/18 maart 2016

Ere Divisie

Vrij - DV de Vrijheid   -  
Dart Team Melissant - De Geit 1 -
Café de Brak 1 - NieuwTech -
Dartshop Kattestaart - De Daltons -
't Majoortje - DIOS 2 -

 

Speelronde 11 - 16/17/18 maart 2016

Eerste Divisie

De Geit 2 - DIOS 4 ADCO -
Flakkee MIST - Springert -
Boelshit Returns - Café de Brak 2 -
De Kaai - Vrij   -  

 

180ers Hoogste Finish
3x Barry Jongejan 154 Richard Tuns
2x Arend Horseling 134 Danny Blok
1x Mats Milan 133 Arto in 't Veld
1x Richard Huijsmans
1x Johan Netten
1x Jaap Dijksman
1x René de Waal
1x Matthijs Legierse
1x Mark Koole

 

----------------------------------------------- 

Finale Dartshop Kattestaart Flakkee Cup en Cor de Geus Bokaal 2015-2016


 Finale - Dartshop Kattestaart Flakkee Cup
     25-26-27 mei 2016
NieuwTech   -   De Vrijheid

 


Finale - Cor de Geus Bokaal
25-26-27 mei 2016
't Majoortje   -   De Geit 2

 

----------------------------------------------- 

Dartshop Kattestaart Flakkee Cup en Cor de Geus Bokaal 2015-2016

  1/2 Finale - Dartshop Kattestaart Flakkee Cup
     9-10-11 maart 2016
De Vrijheid - Team Dartshop Kattestaart
DIOS 4 ADCO - NieuwTech


1/2 Finale - Cor de Geus Bokaal
9-10-11 maart 2016
Boelshit Returns - 't Majoortje
De Geit 2 - 4 De Geit 1

 


180' ers Hoogste Finish
2x Barry Jongejan 118 Dax Verolme
1x Pieter Wolfert 116 Richard Huijsmans
1x Richard Huijsmans 100 Patrick v/d Boogaard
1x Patrick v/d Boogaard 130 John Vlietland
1x John Vlietland
1x Edwin de Vos

 

----------------------------------------------- 

Speelronde 13 - 2/3/4 maart 2016

Ere Divisie

De Geit 1 - Dartshop Kattestaart -
NieuwTech - DV de Vrijheid -
't Majoortje - Café de Brak 1 -
DIOS 2 - Vrij   -  
De Daltons - Dart Team Melissant -


Eerste Divisie

Geen speelronde 

180ers Hoogste Finish
4x Richard Huijsmans 124 Richard Huijsmans
2x Dirk-Jan Bijl 100 Robert Paulissen
2x Matthijs Legierse 107 Barry Jongejan
1x Niels van der Spaan
1x Gerard van Eck
1x John Vlietland
1x Edwin de Vos
1x René de Waal
1x Dennis van Genderen

 

 ----------------------------------------------- 

Speelronde 12 - 17/18/19 februari 2016

Ere Divisie

DV de Vrijheid - DIOS 2 1 - 8
De Daltons - NieuwTech 3 - 6
Dartshop Kattestaart - Vrij   -  
't Majoortje - Dart Team Melissant  0  -
Café de Brak 1 - De Geit 1 3 - 6

 

Speelronde 10 - 17/18/19 februari 2016

Eerste Divisie

DIOS 4 ADCO - Café de Brak 2 5 - 4
Flakkee MIST - Vrij   -  
Boelshit Returns - De Kaai 0 - 9
De Geit 2 - Springert 8 - 1



180ers Hoogste Finish
2x Iwan Hoek 145 Niels van der Spaan
1x Barry Jongejan 129 Martin Jongejan
1x Gerard van Eck 120 Martin Jongejan
1x Jan IJpelaar 108 Roy Moerenhout
1x Edwin de Vos 114 Donny Moerenhout
1x Donny Moerenhout    
1x Pieter Wolfert    
1x Johan Visbeen    

 

----------------------------------------------- 

Speelronde 11 - 3/4/5 februari 2016

Ere Divisie

De Geit 1 - 't Majoortje -
NieuwTech - Dartshop Kattestaart -
DIOS 2 - Café de Brak 1 -
Vrij - Dart Team Melissant   -  
De Daltons - DV de Vrijheid -

 

Speelronde 9 - 3/4/5 februari 2016

Eerste Divisie

DIOS 4 ADCO - Vrij   -  
Café de Brak 2 - Flakkee MIST -
Boelshit Returns - Springert -
De Kaai - De Geit 2 -



180ers Hoogste Finish
2x John Vlietland 109 Marco Minheere
2x Lieven Raap 103 Sander van Oostenbrugge
1x Dirk-Jan de Mos 101 Tino Schaap
1x Jan Melissant  

 

----------------------------------------------- 

Speelronde 10 - 20/21/22 januari 2016

Ere Divisie


Dartshop Kattestaart - 't Majoortje 4 - 5
DV de Vrijheid - De Geit 1 8 - 1
De Daltons - DIOS 2 1 - 8
Dart Team Melissant - NieuwTech 6 - 3
Café de Brak 1 - Vrij   -  

 

Speelronde 8 - 20/21/22 januari 2016 

Eerste Divisie

Flakkee MIST - DIOS 4 ADCO -
De Geit 2 - Boelshit Returns -
De Kaai - Springert -
Café de Brak 2 - Vrij      


180ers Hoogste Finish
2x Gerard Smits 145 Sander van Oostenbrugge
1x Barry Jongejan 120 Danny Blok
1x Arto in 't Veld 100 Richard Huijsmans
1x Dennis van Genderen 104 Raymond vd Ende
1x Richard Huijsmans 115 Niels vd Spaan
1x Edwin de Vos
1x Raymond vd Ende

 

 

 ----------------------------------------------- 

5e FDF Ranking 2015-2016

Winnaarsronde
Winnaar: Roy Moerenhout
Runner-up: Wilbert Bijen
Verliezersronde
Winnaar: Richard Huijsmans
Runner-up: Richard Tuns
Beste Dame
Willy Zweere

 

180ers Hoogste Finish
1x Wilbert Bijen 130 Wilbert Bijen
1x Wim Knöps 130 Frank van Engen
1x Richard Huijsmans 116 Edwin de Vos
101 Richard Tuns

 

Wedstrijdoverzicht  

 -----------------------------------------------  

 Uitslagen Dartshop Kattestaart Flakkee Cup en Cor de Geus Bokaal 2015-2016

1/4 Finale Dartshop Kattestaart Flakkee Cup
13-14-15 januari 2016
DIOS 2 - De Vrijheid
DIOS 4 ADCO - Flakkee Mist
Dart Team Melissant - Team Dartshop Kattestaart
NieuwTech - De Daltons

 

  1/4 Finale Cor de Geus Bokaal   
13-14-15 januari 2015
Boelshit Returns - Café de Brak 2
Café de Brak 1 - De Geit 1
't Majoortje - De Kaai
Springert - De Geit 2

 


180' ers Hoogste Finish
2x Barry Jongejan 170 Gerard Smits
1x Lesley Buijs 138 Gerard Smits
1x Nico Cucumazzo 125 John Lokken
1x Iwan Hoek 112 Corné Groeneveld
1x Robert Paulissen 106 Alex Melissant
1x Arend Horseling
1x Johan Visbeen

  

 ----------------------------------------------- 

Speelronde 9 - 6/7/8 januari 2016

Ere Divisie

Café de Brak 1 - DV de Vrijheid -
't Majoortje - De Daltons -
Dart Team Melissant - Dartshop Kattestaart -
DIOS 2 - NieuwTech  uitgesteld 
De Geit 1 - Vrij      

 

Speelronde 7 - 6/7/8 januari 2016

Eerste Divisie

Flakkee MIST - Boelshit Returns -
Springert - Café de Brak 2 -
DIOS 4 ADCO - De Kaai -
De Geit 2 - Vrij -



180ers Hoogste Finish
1x Brian Wielaard 126 Gerard Smits
    123 Sander van Oostenbrugge
120 Iwan Hoek
120 Niels vd Spaan
107 Gerard Smits

 

----------------------------------------------- 

4e FDF Ranking 2015-2016

Winnaarsronde
Winnaar: Roy Moerenhout
Runner-up: Dirk-Jan Bijl
Verliezersronde
Winnaar: Mariëtte Bijl
Runner-up: Manuel Legierse
Beste Dame
Mariëtte Bijl


180ers Hoogste Finish
2x Roy Moerenhout 120 Rien Kievit
106 Dirk-Jan Bijl

 

Wedstrijdoverzicht  

----------------------------------------------- 

Speelronde 8 - 9/10/11 december 2015

Ere Divisie

Dart Team Melissant - DV de Vrijheid 7 - 2
't Majoortje - NieuwTech 6 - 3
Dartshop Kattestaart - Café de Brak 1 8 - 1
De Geit 1 - DIOS 2 3 - 6
Vrij - De Daltons   -  

 

Eerste Divisie

Geen speelronde 

180ers Hoogste Finish
2x Iwan Hoek 127 Donny Moerenhout
2x Richard Huijsmans 117 Wim Bakelaar
1x Edwin de Vos 107 Dennis van Genderen
1x René de Waal 100 Dirk-Jan de Mos
1x Patrick vd Boogaard 100 Jan Melissant
1x Donny Moerenhout
1x Dirk-Jan Bijl
1x Barry Jongejan
1x Frank van Engen
1x John Vlietland


-----------------------------------------------

 

Speelronde 7 - 9/10/11 december 2015

Ere Divisie 

't Majoortje - DV de Vrijheid 5 - 4
DIOS 2 - Dartshop Kattestaart 6 - 3
De Geit 1 - De Daltons 5 - 4
Vrij - NieuwTech   -  
Café de Brak 1 - Dart Team Melissant 2 - 7


Speelronde 6 - 9/10/11 december 2015

Eerste Divisie

Boelshit Returns - DIOS 4 ADCO -
Flakkee MIST - De Geit 2 -
De Kaai - Café de Brak 2 -
Springert - Vrij      


180ers Hoogste Finish
3x Matthijs Legierse 119 René de Waal
1x Alex Melissant 108 Dirk-Jan Bijl
1x Richard Huijsmans 100 Jan IJpelaar
1x Tino Schaap
1x Andreas Visbeen


----------------------------------------------- 

3e FDF Ranking 2015-2016

Winnaarsronde
Winnaar: Donny Moerenhout
Runner-up: Dirk-Jan Bijl
Verliezersronde
Winnaar: Leendert van Beek
Runner-up: Marco Minheere
Beste Dame
Alie Legierse


180ers Hoogste Finish
1x Donny Moerenhout 157 Donny Moerenhout
1x Richard Huijsmans 120 Richard Huijsmans
1x Henk Kievit


Wedstrijdoverzicht 

----------------------------------------------- 

Speelronde 6 - 25/26/27 november 2015

Ere Divisie

Dartshop Kattestaart - DV de Vrijheid -
Vrij - 't Majoortje      
Café de Brak 1 - De Daltons -
Dart Team Melissant - DIOS 2 -
NieuwTech - De Geit 1 -


Speelronde 5 - 25/26/27 november 2015

Eerste Divisie

DIOS 4 ADCO - Springert -
De Kaai - Flakkee MIST -
Boelshit Returns - Vrij   -  
De Geit 2 - Café de Brak 2 -


180ers Hoogste Finish
1x Danny Blok 143 Wim Bakelaar
1x Dennis van Genderen 128 Johan Netten
1x Dirk-Jan de Mos 126 Cornelis Roon
1x Mark Koole 122 René de Waal
120 Wim Knops
105 Michael van Kasteren


----------------------------------------------- 

Speelronde 5 - 11/12/13 november 2015

Ere Divisie

DV de Vrijheid - Vrij   -  
De Geit 1 - Dart Team Melissant 0 - 9
NieuwTech - Café de Brak 1 5 - 4
De Daltons - Dartshop Kattestaart 8 - 1
DIOS 2 - 't Majoortje 5 - 4

 


Speelronde 4 - 11/12/13 november 2015

Eerste Divisie

DIOS 4 ADCO - De Geit 2 3 - 6
Springert - Flakkee MIST 3 - 6
Café de Brak 2 - Boelshit Returns 6 - 3
Vrij - De Kaai      

 


180ers Hoogste Finish
1x Marco Minheere 140 Dennie v/d Welle
1x Barry Jongejan 128 René de Waal
  113 Roy Moerenhout
108 Donny Moerenhout
101 Arto in 't Veld
100 Danny Blok

 

----------------------------------------------- 

Loting Dartshop Kattestaart Flakkee Cup en Cor de Geus Bokaal 2015-2016

1/4 Finale Dartshop Kattestaart Flakkee Cup
13-14-15 januari 2016
DIOS 2   -   De Vrijheid
DIOS 4 ADCO   -   Flakkee Mist
Dart Team Melissant   -   Team Dartshop Kattestaart
NieuwTech   -   De Daltons

 

  1/4 Finale Cor de Geus Bokaal   
13-14-15 januari 2015
Boelshit Returns   -   Café de Brak 2
Café de Brak 1   -   De Geit 1
't Majoortje   -   De Kaai
Springert   -   De Geit 2

 

 ----------------------------------------------- 

2e FDF Ranking 2015-2016

Winnaarsronde
Winnaar: Roy Moerenhout
Runner-up: Richard Huijsmans
Verliezersronde
Winnaar: Alex Melissant
Runner-up: Wilbert Bijen
Beste Dame
Kyra van Genderen

 

180ers Hoogste Finish
4x Roy Moerenhout 161 Iwan Hoek
2x Iwan Hoek 116 Richard Huijsmans
1x Wilbert Bijen 102 Roy Moerenhout
1x Arto in 't Veld

 

Wedstrijdoverzicht 

----------------------------------------------- 

 

1e Ronde Dartshop Kattestaart Flakkee Cup 2015 - 2016
 
  Springert - Team Dartshop Kattestaart
  DIOS 4 ADCO - Boelshit Returns
  De Daltons - De Geit 1
  Café de Brak 2 - Flakkee Mist
  Café de Kaai - NieuwTech
  De Vrijheid - Café de Brak 1
  DIOS 2 - De Geit 2
  Dart Team Melissant - 't Majoortje

 


180' ers Hoogste Finish
2x Barry Jongejan 154 Dirk-Jan Bijl
1x Jan de Gast 113 Dennis van Genderen
1x Dennis van Genderen
1x Arto in 't Veld
1x Frank van Engen
1x Gerard van Eck
1x Lesley Buijs
1x Matthijs Legierse

 

-----------------------------------------------  

Mededeling

Hierbij het verzoek aan de teamcaptains welke het inschrijfgeld seizoen 2015-2016

nog niet hebben betaald dit vóór 1 november 2015 over te maken op

rekeningnummer NL12RABO0352206160 ten name van Flakkeese Dart Federatie.

Bestuur FDF

----------------------------------------------- 

Speelronde 4 - 28/29/30 oktober 2015

Ere Divisie

Dartshop Kattestaart - De Geit 1 -
DV de Vrijheid - NieuwTech -
Café de Brak 1 - 't Majoortje -
Vrij - DIOS 2   -  
Dart Team Melissant - De Daltons -

 

Eerste Divisie

Geen speelronde 


180ers Hoogste Finish
2x Richard Huijsmans 116 Dirk-Jan de Mos
1x Pieter Wolfert
1x Gerrit Groenendijk
1x Arto in 't Veld
1x Nico Cucumazzo
1x Barry Jongejan
1x Gerard van Eck

 

----------------------------------------------- 

Speelronde 3 - 14-15-16 oktober 2015

Ere Divisie

DIOS 2 - DV de Vrijheid -
NieuwTech - De Daltons -
Vrij - Dartshop Kattestaart      
Dart Team Melissant - 't Majoortje -
De Geit 1 - Café de Brak 1 -


Eerste Divisie

Café de Brak 2 - DIOS 4 ADCO -
Vrij - Flakkee MIST      
De Kaai - Boelshit Returns 6 - 3
Springert - De Geit 2  3  -  6 


180ers Hoogste Finish
3x Iwan Hoek 144 Stephan Atkinson
3x Barry Jongejan 117 Alex Melissant
3x John Vlietland 102 Rien Kievit
1x Jan IJpelaar
1x Stephan Atkinson
1x Henk Kievit
1x Johan Visbeen
1x Alex Melissant
1x John Kroeze
1x Jan Melissant
1x Lesley Buijs

 

-----------------------------------------------

1e FDF Ranking 2015-2016

Winnaarsronde
Winnaar:  Roy Moerenhout
Runner-up:  Johan Visbeen
Verliezersronde
Winnaar:  Richard Huijsmans
Runner-up:  Leendert van Beek
Beste Dame
Marieke Kievit


180ers Hoogste Finish
2x Arto in 't Veld 112 Roy Moerenhout
1x Dennis van Genderen 102 Marco Meijer
1x Henk Kievit
1x Cor de Geus
1x Brian Wielaard
1x Johan Visbeen


Wedstrijdoverzicht

-----------------------------------------------

Speelronde 2 - 30 september / 1 - 2 oktober 2015

Ere Divisie

't Majoortje - De Geit 1 -
Dartshop Kattestaart - NieuwTech -
Café de Brak 1 - DIOS 2 -
Dart Team Melissant - Vrij      
DV de Vrijheid - De Daltons -


Eerste Divisie

Vrij - DIOS 4 ADCO      
Flakkee MIST - Café de Brak 2 -
Springert - Boelshit Returns -
De Geit 2 - De Kaai -


180ers Hoogste Finish
1x Mariëtte Bijl 115 Martin Olierook
1x Edwin Kik 113 Marijn Kievit
1x Roy Moerenhout 109 Jan Melissant
1x Jan Melissant 109 Corné Groeneveld
109 Pieter Wolfert
108 Robert Paulissen
107 Alie Legierse

 

-----------------------------------------------

Speelronde 1 - 16/17/18 september 2015

Ere Divisie 

't Majoortje - Dartshop Kattestaart 8 - 1
De Geit 1 - DV de Vrijheid 5 - 4
DIOS 2 - De Daltons 6 - 3
NieuwTech - Dart Team Melissant 4 - 5
Vrij - Café de Brak 1      


Eerste Divisie

DIOS 4 ADCO - Flakkee MIST -
Boelshit Returns - De Geit 2 -
Springert - De Kaai -
Café de Brak 2 - Vrij      

 


180ers Hoogste Finish
2x Sander Windhorst 128 Richard Huijsmans
1x Dax Verolme 120 John Kroeze
1x Arend Horseling 106 Gerard van Eck
1x Tino Schaap
1x Arto in 't Veld
1x Barry Jongejan
1x John Kroeze
1x Bert van Schouwen
1x Jaap Dijksman


 

 

 
 

K

 

  • wist U dat we ook een Facebook pagina hebben. klik hier voor de pagina